1000-GIS
1001-swat
1000-autocad
1000-mike
1000-weap
1000-wms
1000-civil3d
1000-hms
1000-qual2kw
1000-sewergems
1000-ras
1000-gw
1000-watergems

سوالات متداول

1مبنای ما برای ثبت نام و اعتماد به برگزاری چنین دوره هایی چه عاملی باید باشد؟
انجمن تخصصی مهندسی علوم آب یک استارتاپ و نهاد مستقل می باشد که بیش از 3 سال مشغول فعالیت و خدمت رسانی در عرصه مهندسی علوم آب می باشد و دارای ضمانت پرداخت زرین پال (درگاه واسط پرداخت) می باشد.
بیش از 5 هزار کامنت و نظر از طرف مخاطبین، و عبور از مرز 1 میلیون بازدید نشان دهنده بازخورد محبت امیز مهندسین و اساتید از سایت مهندسی علوم آب می باشد که هم اکنون نیز حدود 5800 نفر در کانال تلگرامی مهندسی علوم آب عضو هستند که بسیاری از اساتید نام آشنای کشور شامل آن می باشند.
2چرا قیمت کارگاه های آموزشی انجمن تخصصی مهندسی علوم آب نسبت به محتوا و حجم اموزش ها و امکانات رفاهی پایینتر از قیمت کارگاه های دیگر موسسات است؟
سیاست گذاری انجمن تخصصی مهندسی علوم آب در برگزاری دوره های آموزشی، دریافت سود پایین در مقابل محتوا و کیفیت بالا می باشد. این سیاست برخلاف سیاست های موجود در موسسات آموزشی دیگر می باشد که معمولا حاشیه سود بالا را انتخاب می کنند.
دلیل ما برای قیمت گذاری پایین دوره های آموزشی توانایی آموزش و ثبت نام تعداد بیشتری از افراد می باشد. بسیاری از افراد علاقمند به نرم افزارها و مدل های تخصصی مهندسی آب از عهده هزینه های ثبت نام در دوره های آموزشی حضوری که بسیار بالاست بر نمی آیند و چه بسا به خاطر عدم توانایی در پرداخت این هزینه های سنگین به علاقه خود پشت نمایند. ما با برگزاری دوره هایی با هزینه پایین به این دوستان امکان آموزش را خواهیم داد.
3آموزش ها به صورت تئوری است یا عملی؟
تمام آموزش ها همراه با مثال و انجام پروژه واقعی می باشد که مدرس دوره دلسوزانه به رفع معایب و مشکلات شرکت کنندگان خواهد پرداخت.
4آیا داده های استفاده شده جهت انجام پروژه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؟
تمام داده ها و فایل نصبی نرم افزار در قالب یک DVD در ابتدای شروع کلاس ها در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.
5آیا فیلم های ضبط شده به صورت صوتی است یا ویدیویی؟
تمام فیلم ها با کیفیت HD و هرآنچه که استاد در کلاس انجام داده و گفته ضبط می گردد و همراه با داده ها و جزوه های دوره در اختیار ثبت نام کنندگان قرار می گیرد.
6آیا افرادی که ثبت نام کنند و حضور پیدا نکنند فیلم ها در اختیارشان قرار می گیرد؟
فیلم های ضبط شده برای افرادی که غایب باشند، ارسال خواهد شد.
7نحوه ثبت نام به صورت مجازی (غیرحضوری) وجود دارد؟ آیا قیمت متفاوت خواهد بود؟
شما می توانید در دوره ها ثبت نام کنید و فیلم ها برای شما ارسال خواهد شد. چون بر اساس تعداد ساعت کارگاه اجاره گرفته می شود، بنابراین در شهریه دوره هیچ تفاوتی برای افرادی که حضور پیدا می کنند و افرادی غایب هستند نمی کند.
8گواهی پایان دوره هم خواهید داد؟
به تمام شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره تعلق خواهد گرفت.

ما برای شما مناسبت ترین دوره را فراهم کرده ایم

نظرات شرکت کنندگان

سلام آقای مهندس. خسته نباشید. فایلهای کارگاه مقدماتی آموزش نرم افزار GIS رو امشب فرصت کردم گوش بدم و با نرم افزار کار کنم. به خدا فقط دعاتون کردم. عالی عالی بود. تمام جزییات رو گفته بودید. بابت ارسالشون چه به صورت ایمیل و یا پست پیشتاز ازتون کمال تشکر را دارم.

الهه کنعانی (شرکت کننده غیرحضوری دوره مقدماتی GIS)

سلام علیکم. خداقوت آقای مهندس. کلاس عالی بود. نکته های ریزی توی کلاس مطرح شد که واقعا هر جایی در موردش صحبت نمیشه. بااینکه ما کلاسشو توی دانشگاه داشتیم و در محل کار هم سعی کردیم ازش استفاده کنیم ولی اینجوری واردش نشده بودیم.

عباس آقامیری (شرکت کننده حضوری دوره مقدماتی GIS)

نظرات ویدیوی شرکت کنندگان