کارگاه آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزار GIS

کارگاه آموزش مقدماتی و پیشرفته GIS

دوره آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزار GIS از کجا شروع شد؟

همیشه به دنبال یک منبع خوب برای نرم افزار Arc GIS بودم. وقتی می دیدم کتاب ها زیادی در بازار وجود دارد اما کامل و جامع نیست، وقتی می دیدم که خیلی از دانشجویان و کارشناسان شرکت های مهندسی از نبود یک منبع خوب جهت یادگیری نرم افزار Arc GIS رنج می برند، تمام تجربیات چندین ساله خودم رو همراه با منابع غنی لاتین، به شکل یک مجموعه کاربردی ایجاد کردیم و در نهایت به یک سری اصول رسیدیم که منجر به ایجاد یک دوره آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزار GIS شد.

دانشجویانی که در کارگاه آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزار GIS شرکت می کنند بعد از دوره هر آنچه که باید از نرم افزار GIS بدانند را آموخته اند. حتی ما بعد از دوره هم آنها را تنها نمی گذاریم و آپدیت های دوره که شامل ویدیوهای آموزشی اضافی می باشد رو برای تمام شرکت کنندگان دوره ارسال می کنیم. به لطف خدا چهارمین کارگاه آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزار GIS این بار نیز برگزار خواهد شد تا بتوانیم کمک هر چند کوچکی در توسعه و ترویج نرم افزارهای کاربردی در این سرزمین داتشه باشیم.

ما تمام سعی خودمون رو در یادگیری و آموختن گذاشتیم. ما حتی به این فکر کردیم که تمام شرکت کنندگان در کارگاه آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزار GIS فقط به صورت عملی پروژه و مثال واقعی انجام دهند و وقت خودشون رو صرف یادداشت برداری از نکات مدرس نکنند. به همین منظور، آموزش صورت گرفته در این دوره، به طور ویدیویی ضبط می گردد و در پایان دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت تا بارها بتوانند مطالب گفته شده در کارگاه رو مرور کنند و هیچ وقت یادشون نره.

ما حتی مبلغ دوره را به نحوی تعیین کردیم تا همه دانشجویان و مهندسین توان شرکت در این کارگاه را داشته باشند. سیاست گذاری انجمن تخصصی مهندسی علوم آب در برگزاری دوره های آموزشی، دریافت سود پایین در مقابل محتوا و کیفیت بالا می باشد. این سیاست برخلاف سیاست های موجود در موسسات آموزشی دیگر می باشد که معمولا حاشیه سود بالا را انتخاب می کنند. دلیل ما برای قیمت گذاری پایین دوره های آموزشی توانایی آموزش و ثبت نام تعداد بیشتری از افراد می باشد. بسیاری از افراد علاقمند به نرم افزارها و مدل های تخصصی مهندسی آب از عهده هزینه های ثبت نام در دوره های آموزشی حضوری که بسیار بالاست بر نمی آیند و چه بسا به خاطر عدم توانایی در پرداخت این هزینه های سنگین به علاقه خود پشت نمایند. ما با برگزاری دوره هایی با هزینه پایین به این دوستان امکان آموزش را خواهیم داد.

نرم افزار GIS یک نرم افزار کاربردی است که به عنوان نرم افزار پایه در رشته مهندسی آب و محیط زیست کاربرد دارد. در ببشتر شرکت های مهندس مشاور جزو نرم افزارهای اصلی می باشد که یادگیری اون الزامی است. ما با مثال های عملی آموزشی با طعم لذت رو فراهم کردیم که به راحتی بتونید این نرم افزار رو یاد بگیرید و برای کارها و پروژه هاتون استفاده کنید.

downloading-png-6983

دانلود سرفصل کارگاه آموزش مقدماتی نرم افزار

دانلود سرفصل کارگاه آموزش پیشرفته نرم افزار

perspective-button-time-icon

زمان برگزاری کارگاه آموزش مقدماتی نرم افزار GIS:

۱۴  بهمن (پنجشنبه)

زمان برگزاری کارگاه آموزش پیشرفته نرم افزار GIS:

۱۵ بهمن ( جمعه)

ساعت برگزاری کلاس:

۹ صبح تا ۱۷

مهلت ثبت نام کارگاه مقدماتی:

تا ۱۳ بهمن

 

underline_2

مدرس دوره:

مهندس محسن محمدرضاپورطبری

مدیر و موسس انجمن تخصصی مهندسی علوم آب

کارشناس ارشد مهندسی منابع آب از دانشگاه تهران

مشاور پروژه های مهندسی آب و محیط زیست

مدرس بیش از ۵ دوره کارگاه های آموزشی مهندسی آب

مدرس در وزارت نیرو

سابقه دستیار استاد دانشگاه تهران

و …

garanty

گارانتی ۱۰۰٪ ضمانت رضایتِ شما از شرکت در کارگاه

من، محسن محمدرضاپورطبری، اثربخشی و کاربردی بودن آموزش‌های این کارگاه را ضمانت می‌کنم و به اثربخی این کارگاه ۱۰۰% معتقدم. چون در کارگاه ها و کلاس های متعددی تدریس داشته ام که در این کارگاه ها افراد زیادی از شهرهای مختلف حضور داشته‌اند و همواره غالب مخاطبان در نظرسنجی‌ها از کارگاه‌ها و مطالب ارائه شده رضایت داشتند، این ضمانت را به شما می‌دهم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این کارگاه آموزشی، تمام مبلغ پرداختی را در همان روز با رضایت کامل به شما بازگردانم.

محل تشکیل کلاس:

تهران، خیابان بهشتی (خروجی مترو بهشتی)، خیابان پاکستان، انتهای خیابان دوم، پلاک ۲۷

course-place

شهریه دوره:

شهریه دوره برای کارگاه آموزش مقدماتی ۷۹ هزار تومان می باشد.

شهریه دوره برای کارگاه آموزش پیشرفته ۷۹ هزار تومان می باشد.

تخفیف ها:

۱- گروه های ۵ نفری، مشمول تخفیف ۲۰ درصدی در شهریه ثبت نام خواهند شد.

۲- افرادی که در هر دو کارگاه مقدماتی و پیشرفته ثبت نام کنند، از تخفیف ۱۰ درصد برخوردار خواهند شد. (کافی است به جای پرداخت ۱۵۸ هزار تومان، فقط ۱۴۰ هزار تومان پرداخت نمایند.)

 

iconflash

برای ثبت نام می توانید از طریق درگاه زیر اقدام بفرمایید:

(در قسمت توضیحات، نام کارگاه مربوطه را مرقوم بفرمایید)

تومان

 

1392297410pz6n4

پاسخ به سوالات متداول

آموزش ها به صورت تئوری است یا عملی؟

تمام آموزش ها همراه با مثال و انجام پروژه واقعی می باشد که مدرس دوره دلسوزانه به رفع معایب و مشکلات شرکت کنندگان خواهد پرداخت.

آیا داده های استفاده شده جهت انجام پروژه در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد؟

تمام داده ها و فایل نصبی نرم افزار قبل از شروع دوره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

آیا فیلم های ضبط شده به صورت صوتی است یا ویدیویی؟

تمام فیلم ها با کیفیت HD و هرآنچه که استاد در کلاس انجام داده و گفته ضبط می گردد و همراه با داده ها و جزوه های دوره در اختیار ثبت نام کنندگان قرار می گیرد.

آیا افرادی که ثبت نام کنند و حضور پیدا نکنند فیلم ها در اختیارشان قرار می گیرد؟

فیلم های ضبط شده برای افرادی که غایب باشند، پست پیشتاز خواهد شد.

نحوه ثبت نام به صورت مجازی (غیرحضوری) وجود دارد؟ آیا قیمت متفاوت خواهد بود؟

شما می توانید در دوره ها ثبت نام کنید و فیلم ها برای شما به صورت رایگان پست خواهد شد. چون بر اساس تعداد ساعت کارگاه اجاره گرفته می شود، بنابراین در شهریه دوره هیچ تفاوتی برای افرادی که حضور پیدا می کنند و افرادی غایب هستند نمی کند.

گواهی پایان دوره هم خواهید داد؟

به تمام شرکت کنندگان گواهی حضور در دوره تعلق خواهد گرفت.

underline_2

نظرات برخی از شرکت کنندگان دوره قبلی

 

 

24-7-365-service

در صورت هر گونه مشکل در امر پرداخت و ثبت نام دوره، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با شماره ۰۹۱۲۰۱۴۰۸۹۱ (در تمام ساعات شبانه روز) و ۵۵۳۶۴۱۱۷-۰۲۱ (در ساعات اداری) تماس بگیرید یا از طریق شبکه اجتماعی تلگرام با شماره ۰۹۱۱۲۱۸۲۸۱۴ هر گونه سوال خود را در خصوص این دوره بپرسید.

پرسش کردن حق شماست.

 ما برای شما با کمترین هزینه، مناسب ترین دوره را اماده کردیم.

 

Experience

ممکن است مدتها وقت و سرمایه خود را صرف کاری کنیم که دستاوردی به همراه ندارد. درحالی که می‌توان پایان این مسیر را در یک کارگاه آموزشی با يك مدرس با تجربه دید و در تصمیم خود تجدید نظر کرد.

محسن محمدرضاپورطبری
محسن محمدرضاپورطبری

شما باید همان تغییری باشید که می‌خواهید در دنیا شاهدش باشید.

شاد باشید.

17 دیدگاه ها

 1. Iهستی یاسری می‌گه:

  اطلاعات مورد نیاز ینده در سایت بود سپاسگزارم
  فقط الان هنوز میشه ثبت نام کرد؟ فقط بنده غیر حضوری شرکت میکنم. افرادی که غیر حضوری شرکت کنند اگر برای انجام تکالیف شما به مشکل بربخورند شما ساپورت می کنید؟ سپاسگزارم

  • با سلام و ادب
   بله میشه به صورت غیرحضوری ثبت نام کرد.
   پشتیبانی دائمی و آپدیت همیشگی جزو خدمات دوره های انجمن تخصصی مهندسی علوم آب می باشد.
   بعد از اینکه ویدیوها رو ملاحظه کردید، هر سوالی برای شما ایجاد شد می تونید از طریق تماس تلفنی و تلگرام و ایمیل با بنده ارتباط برقرار کنید. راه های ارتباطی در قسمت “تماس با ما” نوشته شده است.
   بازم سوالی بود در خدمتم

   • Iهستی یاسری می‌گه:

    با سلام و احترام و سپاس از پاسخگویی سریع شما
    من علاوه بر فایل های کارگاه شما اطلاعاتی کاربردی در قالب پروژه درباره ی آزمون ها و آنالیزهای جی آی اس مانند آزمون نقطه ی داغ و نظایر آن نیاز دارم این امکان برای حضرتعالی وجود دارد که در این زمینه هم بنده را ساپورت علمی بفرمایید؟ اگر امکانش هست ممنون میشوم هزینه ی آن را هم بفرمایید. با سپاس فراوان

 2. هستی یاسری می‌گه:

  با سلام و احترام
  آقای مهندس طبری با تشکر از اطلاعات ارزنده ی شما راجع به جی آی اس
  میشه بفرمایید کلاس های شما در چه شهری برگزار میشه؟
  ادرس محل کارگاه و شماره تلفن رو هم میشه لطف بفرمایید؟ و اینکه هزینه ی هر دوره چقدر است؟
  با سپاس فراوان

 3. قاسم خسروی می‌گه:

  سلام جناب مهندس پور طبری
  دو سوال داشتم:
  ۱- ایا این هفته یعنی ۱۴ و۱۵ بهمن هر دو کارگاه arc gis برگزار می گردد?
  ۲- با توجه به تعدد سرفصل بخصوص در بخش پیشرفته ایا زمان کافی برای انجام تمرین بروی همه موارد خواهد بود؟
  سپاس.

 4. جواد احمدی می‌گه:

  سلام
  من دانشجوی ، دانشگاه بیرجند هستم می خوام توی این کلاس ها شرکت کنم ، آیا امکانش هست؟
  شروع کلاس های دانشگاه از ۹ بهمن ماه هستش دوره پیشرفته رو نمی تونم شرکت کنم لطفا راهنمایی کنید.

  • با سلام و ادب آقای احمدی
   اگر امکان شرکت به صورت حضوری برای شما میسر نیست، می توانید به صورت غیرحضوری ثبت نام کنید و فیلم های با کیفیت و جزوات و داده های کلاس رو دریافت کنید که بلافاصله بعد از تشکیل کلاس برای شما ارسال می شود.
   بازم سوالی بود در خدمتم

 5. حسنا می‌گه:

  آیا گواهی نیز ارائه میشود؟

 6. فاطمه می‌گه:

  سلام
  وقت بخیر
  ممنون میشم اگه سوالمو جواب بدین
  قابلیت انتقال زیاد بشه شیب گرادیان هیدرولیکی زیاد میشه یا کم میشه؟چرا؟

 7. یزد می‌گه:
   سلام.با تشکر از شما بخاطر سایت بسیار خوبتون.واقعا زحمت میکشید. آقای مهندس قطعا اطلاع دارید که به تازگی ثبت نام برای آزمون استخدامی که در اسفند برگزار میشود شروع شده است.با توجه به اینکه رشته بنده ارشد ژئوفیزیک هستش تنها در رشته مهندسی منابع آب میتونم شرکت کنم.با توجه به اینکه مواد آزمون تخصصی در این رشته را قبلا نخوانده ام بجز درس زمین شناسی که تسلط بسیار خوبی به آن دارم. خواهشمندم که  برای این دوماه باقیمانده تا آزمون منابعی رو برای مطالعه دروس هیدرولوژی، هیدروژئولوژی و هیدرولیک و سیالات معرفی نمایید تا بتونم بیشترین بهره رو در این زمان محدود ببرم.میدونم رقابت در چنین شرایطی که من قبلا مطالعاتی در اون منابع نداشتم خیلی دشواره اما با توجه به توانایی های خودم این کار رو غیر ممکن نمیدونم. بنظرتون حل تست و استفاده از منابع آزمون ارشد در این زمان کم کارسازتر نمیباشد؟لطفا کمکم کنید…با تشکر 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *